Aikataulu

Maanantai

  • Asahi in english

    -

    Sali 1 - Andy

  • Asahi

    -

    Sali 1 - Jore

  • Jooga

    -

    Sali 1 - Jore

  • Karate Lasten alkeet

    -

    Sali 2

  • Terveselkä

    -

    Sali 2 - Sebastian

  • EDGE powered by TE3

    -

    Sali 1 - Joonas

  • Spinning

    -

    Sali Spinning - Sebastian

  • GRIT®

    -

    Sali 1 - Sebastian

  • PILATESFUNC

    -

    Sali 2 - Pauliina

  • CXWORX®

    -

    Sali 1 - Carita

  • Karate

    -

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Carita

Tiistai

  • Ikiviikarit

    -

    Sali 1 - Tiina

  • EDGE powered by TE3

    -

    Sali 1 - Lauri

  • Kuntonyrkkeily

    -

  • BODYSTEP®

    -

    Sali 1 - Tiina

  • FitBody

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Arc Jooga

    -

    Sali 2 - Mia H

  • Astanga Yoga

    -

    Sali 1 - Jocke

  • IISEE Focus

    -

    Sali Spinning - Johan

  • Pilates 55

    -

    Sali 2 - Mia H

  • Karate

    -

Keskiviikko

  • Rasvanpoltto+RVP

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Lasten Karate

    -

    Sali 2

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Saara

  • IISEE AERO

    -

    Sali Spinning - Johan

  • Plié Kuntobaletti

    -

    Sali 2 - Tiina

  • BODYJAM®

    -

    Sali 1 - Saara

  • CXWORX®

    -

    Sali 2 - Tiina

  • Venyttely

    -

    Sali 2 - Tiina

Torstai

  • Terveselkä

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Spinning

    -

    Sali Spinning - Keijo

  • Astanga Yoga

    -

    Sali 2 - Jocke

  • Päiväkarate

    -

    Sali 2 - Keijo

  • Asahi

    -

    Sali 1 - Keijo

  • Kahvakuula

    -

    Sali 1 - Jari

  • Spinning

    -

    Sali Spinning - Aino Suihko

  • GRIT®

    -

    Sali 2 - Tanja

  • ZUMBA®

    -

    Sali 1 - Aino

  • Karate

    -

    Sali 2

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Karin

Perjantai

  • Kahvakuula

    -

    Sali 1 - Ninni

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Ninni

  • Lasten Karate

    -

    Sali 2

  • BODYSTEP®

    -

    Sali 1 - Tiina

  • BUDOFUNC

    -

    Sali 2 - Jocke

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Tanja

  • Potkunyrkkeily

    -

Lauantai

  • Lapsijumpat

    -

    Sali 1 - Tiina / 1,5-3v

  • Lapsijumpat

    -

    Sali 1 - Tiina / 4-6v

  • Rasvanpoltto+RVP

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Pilates 55

    -

    Sali 1 - Anne

Sunnuntai

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Hanna

  • Yinjooga

    -

    Sali 1 - Mia H

  • Karate alkeet

    -

    Sali 2

  • Kuntonyrkkeily

    -

  • IISEE Focus

    -

    Sali Spinning - Tanja

  • Venyttely

    -

    Sali 1 - Tanja