Aikataulu

Maanantai

  • Asahi

    -

    Sali 1 - Jore

  • Jooga

    -

    Sali 1 - Jore

  • GRIT®

    -

    Sali 1 - Sebastian

  • Karate Lapset

    -

    Sali 2

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Sebastian S

  • Karate Aikuiset

    -

    Sali 2

  • Spinning

    -

    Sali Spinning - Miia Krook

  • BODYATTACK®

    -

    Sali 1 - Veera

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Veera

  • BODYCOMBAT®

    -

    Sali 1 - Henna Savilampi

  • CXWORX®

    -

    Sali 1 - Henna Savilampi

Tiistai

  • Ikiviikarit

    -

    Sali 1 - Tiina

  • PILATESFUNC

    -

    Sali 1 - Juuli

  • BODYSTEP®

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Potkunyrkkeily

    -

    Sali 2

  • CXWORX®

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Venyttely

    -

    Sali 2 - Tiina

  • IISEE Focus

    -

    Sali Spinning - Johan

  • SH’BAM®

    -

    Sali 1 - Ninni

  • Karate alkeet aikuiset

    -

    Sali 2

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Ninni

Keskiviikko

  • EDGE powered by TE3

    -

    Sali 1 - Johanna

  • Karate Lapset

    -

    Sali 2

  • IISEE AERO

    -

    Sali Spinning - Johan

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Saara

  • BODYJAM®

    -

    Sali 1 - Saara

  • Plié Kuntobaletti

    -

    Sali 2 - Tiina

  • FitBody

    -

    Sali 2 - Tiina

  • Terveselkä

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Kuntonyrkkeily

    -

    Sali 2

Torstai

  • Terveselkä

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Flow Jooga

    -

    Sali 1 - Somaye

  • Päiväkarate

    -

    Sali 2

  • Kahvakuula

    -

    Sali 1 - Jari

  • Karate Aikuiset

    -

    Sali 2

  • CXWORX®

    -

    Sali 1 - Ninni

  • IISEE Focus

    -

    Spinning - Tanja

  • Kuntonyrkkeily

    -

    Sali 2

  • YOGAFUNC

    -

    Sali 2 - Miia Krook

  • GRIT®

    -

    Sali 1 - Ninni

Perjantai

  • Kahvakuula

    -

    Sali 1 - Ninni

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Ninni

  • Karate Lapset

    -

    Sali 2

  • BODYSTEP®

    -

    Sali 1 - Tiina

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Tanja

Lauantai

  • Lapsijumpat

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Lapsijumpat

    -

    Sali 1 - Tiina

  • FitBody

    -

    Sali 1 - Tiina

  • Pilates

    -

    Sali 1 - Anne Suomi

Sunnuntai

  • BODYPUMP®

    -

    Sali 1 - Hanna

  • Arc Jooga

    -

    Sali 1 - Mia Huovinen

  • Yinjooga

    -

    Sali 1 - Mia H

  • Karate Aikuiset

    -

    Vapaa harjoitus Sali 2

  • Kuntonyrkkeily

    -

    Sali 2

  • BODYBALANCE®

    -

    Sali 1 - Paula